Ile litrów i jakie wymiary ma walizka o wadze 32 kg.

Duża walizka o wadze do 32 kg

32 kilogramy to duży bagaż, wskazuje na dość długi urlop. Taka walizka pozwala, jednej osobie, na zapakowanie niezbędnych rzeczy na dwutygodniową podróż. Patrząc na to z innej strony, jest to maksymalna waga jaką może posiadać jedna „standardowa” sztuka bagażu rejestrowanego w liniach lotniczych.

Właściwie jest to maksymalna waga jaką może posiadać jedna „standardowa” sztuka bagażu rejestrowanego. Podobnie jak w przypadku walizek o maksymalnej wadze do 20 kg, trudno jest dokładnie wskazać na konkretny model walizki. Niemniej można z pewnym przybliżeniem określić ogólną zasadę.

Trzy ujęcia dużej walizki do 32 kg
Duża walizka o maksymalnej łącznej wadze około 32 kg

Wymiary i pojemność walizki 32 kg

Walizka, która po zapakowaniu będzie miała łączna wagę około 32 kg powinna mieć pojemności około 90 litrów. Oznacza, to że wymiary takiej walizki 75x50x30 cm. W sklepach internetowych tego typu walizki są określane jako duże.

Niestety, ale nie można mieć pewności, że po zapakowaniu wszystkich rzeczy, walizka o takich rozmiarach nie przekroczy wagi 32 kilogramów. Jak zwykle ma na to wpływ nie tylko co jest pakowane, ale także w jaki sposób wszystkie ubrania i inne przedmioty są układane w walizce.

Dlatego też, zalecam aby w domu na spokojnie zważyć bagaż. Wystarczy skorzystać ze zwykłej wagi łazienkowej. Z doświadczenia wiem, że może być problem z postawieniem dużej walizki na wadze. Wystarczy jednak zważyć się bez walizki, potem z walizką. Potem pozostaje proste działanie arytmetyczne (odejmowanie), aby poznać wagę bagaży.

Gdzie kupić walizkę 32 kg – Walizkę dużą

Wybór miejsc jest stosunkowo duży:

Zapakowana duża żółta walizka

Powiązane wpisy